Saturday, 2022-05-28, 10:45 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак


    Поздрав до сите регистрирани членови на Роземак!

                                                           
       
    
    ... Read more »
Views: 2224 | Added by: Розе | Date: 2011-09-18 | Comments (11)
Да навиваме за Калиопи на Евровизија во Баку,Азербејџан!

 Македонија оди понатака!!Браво!Победа над Чешка на Европското првенство во ракомет

                       
Views: 1143 | Added by: Розе | Date: 2011-09-08 | Comments (4)

                                                                             
                Мудра  мисла на денот

                  
13.10.2012 г.>>Убавиот збор железни порти ... Read more »
Attachments: Image 1
Views: 2047 | Added by: Розе | Date: 2011-08-27 | Comments (6)


    Полека,ама сигурно се ,,гради’’ Роземак.
 Мотото на Роземак е:,,Без јазик си никој и ништо!’’-Видое Подгорец
 На ова место ќе се обидеме де ве пренесеме во училишните клупи и да ви покажеме што и како се работи на часовите по македонски јазик.
 Бидете трпеливи и имајте ... Read more »
Views: 1613 | Added by: Розе | Date: 2011-08-11

« 1 2 3 4 5 6
Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0