Sunday, 2022-11-27, 4:01 PM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Проектни активности, ИКТ...

Глаголски конструкции со сум и има/нема
Ученици од осмо одделение
 
   
 
Придавки-ученици од шесто одделение
 
     
 
Апозиција-ученици од седмо одделение
Благодарност до колешката Лилјана Јовановска од Кочани,која
ми ја испрати презентацијата :))
 
  
 
Опис на предмет-ученици од шесто одделение;програма Writer
 
 
Марко Крале во народните песни-ученици од шесто одделение
 
 
Опис на предмет-ученици од шесто одделение;програма Draw
 
 
Проектни активности-изработки
 
Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Search
Calendar
«  November 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0