Sunday, 2019-09-15, 7:07 PM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2011 » September » 8 » Да навиваме за Македонија!
1:17 AM
Да навиваме за Македонија!Да навиваме за Калиопи на Евровизија во Баку,Азербејџан!

 Македонија оди понатака!!Браво!Победа над Чешка на Европското првенство во ракомет

                       

                    
                          

                                  Ватерполо:Македонија-Турција ( 16:4)8 Септември,Ден на Независноста на Република Македонија
         2о години независна и самостојна Македонија.Честитки!!!

                                                           


Views: 859 | Added by: Розе | Rating: 5.0/3
Total comments: 4
0 Spam
4 Розе  
salute2 Да навиваме за Калиопи на Евровизија!!

0 Spam
3 moni  
Не губете надеж затоа што денес ке играме со Полска,затоа не губете надеж имаме големи шанси да победиме!Надежта последна умира! biggrin

0 Spam
2 Meliha  
Ништо изгубивме од Данска sad ама не се предаваме продолжуваме понатаму!!!

0 Spam
1 Мелиха Л  
Ништо изгубивме од Данска :(

Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]
Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  September 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав