Monday, 2021-10-18, 6:32 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак


 10.12.2015 г.Октиси

                                   

ОПИС НА НАСТАНОТ

-Запознавање со настанот-поврзување со нашиот настан за Неделата на кодирањето;

Линк: http://rozemak.ucoz.com/news/nedela_na_kodira_eto_

10_18_oktomvri_2015_g_codeweek_eu_2015/2015-10-15-61

-Разгледување и дискусија :    ... Read more »

Category: Најново! | Views: 831 | Added by: Розе | Date: 2015-12-15 | Comments (0)

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  December 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0