Monday, 2020-01-27, 5:11 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2015 » December » 23

Прогласувањето на победниците на натпреварот за најиновативни наставници од Македонија во рамки на регионалниот ЦИЕ MIXathon предизвик за 2015-2016 година се одржа на големиот настан “Edu Day” организиран од Мајкрософт Македонија, на 22 декември 2015 година (вторник) во Хотел Континентал во Скопје

Views: 823 | Added by: Розе | Date: 2015-12-23 | Comments (0)

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  December 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав