Monday, 2020-01-27, 6:56 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2017 » September » 05

     Среќен почеток!

Уште една година е пред нас. Зад нас остана жешкото лето исполнето со многу игри,

смеа, радост.

Пред новите училишни проблеми доаѓаме подготвени, преполни со сила и енергија.

Драги ученици, ви посакувам успешна учебна година!

Views: 1373 | Added by: Розе | Date: 2017-09-05 | Comments (0)

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  September 2017  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав