Sunday, 2019-09-15, 8:02 PM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2017 » September » 5 » Учебна 2017/2018 година
8:29 PM
Учебна 2017/2018 година

     Среќен почеток!

Уште една година е пред нас. Зад нас остана жешкото лето исполнето со многу игри,

смеа, радост.

Пред новите училишни проблеми доаѓаме подготвени, преполни со сила и енергија.

Драги ученици, ви посакувам успешна учебна година!

Views: 1255 | Added by: Розе | Rating: 2.3/3
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]
Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  September 2017  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав