Monday, 2021-10-18, 8:32 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак


                                                   

  На ден 21.03.2017 година,  во ООУ„ Единство“, Октиси се одбележа Денот на екологијата и Денот на пролетта.Учениците, наставниците, вработените од ООУ,,Единство", Октиси сериозно ги сфаќаат еколошките проблеми ... Read more »

Category: Најново! | Views: 2322 | Added by: Розе | Date: 2017-03-22 | Comments (0)

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  March 2017  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0