Monday, 2021-10-18, 7:41 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак


                                                

Помина  уште една учебна година. Програмата  ја реализиравме,  вредно работевме,  учествувавме на  натпревари (училишни, државни, меѓународни), добивавме награди (на што сме посебно горди). Тестови, писмени, домашни задачи, проектни активности... екстерно проверување.

Не учевме цело време, бевме и на екскурзија!

Горди сме на нашите драмски актери кои својот талент го покажаа натпреварувајќи се меѓу себе.

Нашата наставничка  учествуваше н ... Read more »

Category: Најново! | Views: 831 | Added by: Розе | Date: 2015-06-11 | Comments (0)

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  June 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0