Monday, 2021-10-18, 7:36 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак


Вредно  се подготвувавме и конечно го реализиравме нашиот натпревар. Седмоодделенците повторно изненадија со својата креативност, талент, подготвеност да се докажат и во драмскиот предизвик. На натпреварот учествуваа четири групи.

Прва група: Амела, Аделина, Киметка,  Мухамед

             

Втора група: Мунира, Едина, Самија, Селма, Мухамиде

              ... Read more »

Category: Најново! | Views: 873 | Added by: Розе | Date: 2015-05-17 | Comments (0)

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  May 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0