Thursday, 2020-05-28, 6:21 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2014 » December » 13

И оваа генерација со најголем  интерес и задоволство го проследи предавањето за анимиран филм. Најголемо внимание предизвика часот за изработка филмски играчки. Изработувавме тауматроп, стрип, кукли за нашата куклена претстава што е во подготовка.

Views: 803 | Added by: Розе | Date: 2014-12-13

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  December 2014  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав