Monday, 2020-01-27, 6:39 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2013 » August » 29


                                            

 Се приближува почетокот  на новата учебна 2013/2014 година.
Една генерација си замина,а доаѓа нова,жедна за знаење.
Драги шестоодделенци!
Со задоволство ве чекам заедно да нурнеме во светот на знаењето,да истражуваме и да зборуваме за убавиот и пишан збор,
Views: 1091 | Added by: Розе | Date: 2013-08-29

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  August 2013  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав