Friday, 2024-06-21, 5:20 PM
Welcome Guest | RSS

Роземак


                         
                                                 
ООУ„Единство",Октиси продложува со еколошката интеграција во образовниот процес.
             
   Светскиот ден на планетата Земја, 22 април, во ООУ„Единство" – Октиси, Струга, беше одбележан со низа активности за чистење и разубавување на  околината. Денот на акцијата беше пропратен и со активности од страна на младите истраж ... Read more »
Views: 1402 | Added by: Розе | Date: 2013-05-02

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  May 2013  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0