Monday, 2020-01-27, 7:08 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2012 » August » 06
  СРЕЌЕН ПРВ РОДЕНДЕН!!
  

Август, 2011 година (1-11) беше започнат проектот Роземак.Навистина интересно искуство!!Многу непроспиени ноќи,радост при секое успешно реализирање на некоја идеја,а и разочарување од неможноста да се оствари некоја замисла.И сега некој ќе помисли дека јас сум некој ,,експерт" за компјутери,интернет...Не!!Се` беше новина за мене!!Со оваа веб-страница за првпат слушнав и научив што е тоа HTML код и како да поставувам видеа и слики.Доцна во ноќите пребарував и се обидував да преведувам од англиски,да пронаоѓам информации и да ја уредувам страницата.Колку пати ќе ... Read more »
Views: 1523 | Added by: Розе | Date: 2012-08-06

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  August 2012  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав