Monday, 2020-09-21, 12:42 PM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2012 » March » 14
  Драги ученици и посетители на Роземак!

 На ден 15.03.2012 год. ќе се одржи меѓуодделенскиот квиз:,,За победа треба знаење и среќа".Учесници се ученици од седмо и осмо одделение од ООУ,,Единство",Октиси.
                   

  ... Read more »
Views: 1570 | Added by: Розе | Date: 2012-03-14 | Comments (5)

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  March 2012  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав