Monday, 2020-01-27, 5:37 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2011 » November » 13
        Нов предизвик!
Македонската народна литература е неисцрпен извор,а народниот дух  е нешто што и ние сме го наследиле од нашите прадедовци.
Испратете гатанки,поговорки,брзозборки...
                                                 
                 Поговорки
Views: 6849 | Added by: Розе | Date: 2011-11-13

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  November 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав