Monday, 2020-01-27, 6:42 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2011 » August » 11

    Полека,ама сигурно се ,,гради’’ Роземак.
 Мотото на Роземак е:,,Без јазик си никој и ништо!’’-Видое Подгорец
 На ова место ќе се обидеме де ве пренесеме во училишните клупи и да ви покажеме што и како се работи на часовите по македонски јазик.
 Бидете трпеливи и имајте ... Read more »
Views: 1373 | Added by: Розе | Date: 2011-08-11

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  August 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав