Friday, 2024-04-19, 1:22 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак


Долго време немаме објавено ништо на веб-страницата. Тоа не значи дека таа не е во употреба и дека не може да се разгледуваат содржините и објавите. Наставничката Роза Китрозоска, од јануари 2020 година, работи во ООУ„Страшо Пинџур“, Вевчани. 

Најголем број содржини активно се објавуваат на нашиот блог со исто име РОЗЕМАК 

Оваа година беше исклучително тешка поради актуелната пандемија со Ковид 19. Наставата се одвиваше онлајн со примена на голем број дигитални содржини. Учениците вредно работеа, а наставниците беа креатори на нови активности. Годината е завршена, впечатоците ќе ги сумираме и ќе извлечеме поуки од нашите дигитални искуства.

Со надеж за подобро утре, ве поздравуваме и се гледаме во новата учебна 2021/2022 година.

Ваш Роземак ... Read more »

Views: 491 | Added by: Розе | Date: 2021-06-09 | Comments (0)

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  June 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0