Monday, 2020-01-27, 5:52 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2018 » January » 02

                                               

Новата 2018 година ни пристигна. Со среќа, здравје, радост и успеси нека биде исполнет секој ден од годината.

На сите ученици, родители, колеги, пријатели на Роземак им ја честитаме Новата 2018 година!

Честитки и до нашите најуспешни ученици за претходната година.

Дилбера Шерифоска, Хафса Мевмедоска и Фемије Руфатоска беа најдобри меѓу учениците  од шесто одделение.

Есма Рамадани е нашата најдобр ... Read more »

Views: 1058 | Added by: Розе | Date: 2018-01-02 | Comments (0)

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  January 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав