Sunday, 2022-11-27, 2:02 PM
Welcome Guest | RSS

Роземак


                                               

Со најубави желби ви ја честитаме Новата 2017 година и ви посакуваме многу среќа, радост, љубов и успех на секое поле. Во целиот свет нека царува мир и слобода, нека нема гладни, боси и сиромашни деца.

Нашите честитки  се изработени со љубов и носат пораки произлезени од искрените детски души.

  СРЕЌНА НОВА  2017 ГОДИНА!

                                     ... Read more »

Views: 2107 | Added by: Розе | Date: 2017-01-18 | Comments (0)

Section categories
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Search
Log In
Calendar
«  January 2017  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Statistics

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0