Monday, 2020-01-27, 5:08 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2015 » April » 13

Часот на планетата Земја со заеднички сили: наставничката Роза, Амела, Ајше, Кристина, Ниса, Михаил, Мухамед, Амина, Ифет и Ангела; дома-Октиси и Велгошти, Струга и Охрид заедно. Браво! Да придонесеме за заштита на планетата Земја!

    ... Read more »

Views: 553 | Added by: Розе | Date: 2015-04-13 | Comments (0)

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  April 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав