Monday, 2020-01-27, 6:57 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2013 » November » 16
                                    
 По многу перипетии,договори и дождливи денови, конечно тргнавме на планираната еднодневна екскурзија.Нашата Струга широко ги отвори портите за учениците од шесто одделение.
Во весела атмосфера стигнавме до игралиштето Караорман каде одигравме тежок фудбалски натпревар со нашите домаќини, а и од овој момент добри пријатели.Резултатот не е важен, важно е дека спортскиот дух беше и тoa  како присутен.
  &n ... Read more »
Views: 931 | Added by: Розе | Date: 2013-11-16 | Comments (2)

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  November 2013  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав