Monday, 2020-01-27, 5:28 AM
Welcome Guest | RSS

Роземак

Home » 2013 » June » 01
 
                                           
 
 
Животот е еден лавиринт низ кој секојдневно се обидуваме да го пронајдеме вистинскиот пат.
Вие,драги осмоодделенци, сега се наоѓате пред една дилема:Кој пат да го одберете,а да биде оној вистинскиот!?
Да се запишете во гимназија или стручно училиште,медицинска или градежна насока... ... Read more »
Views: 1614 | Added by: Розе | Date: 2013-06-01

Категории
Најново! [10]
Погледнете ги нашите најнови активности!
Log In
Пребарувај
Календар
«  June 2013  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Статистика

Онлајн: 1
Гости: 1
Корисници: 0Тоше Проески-незаборав